.

.

New
Новата Црна Dragonfly Професионални Стилизирана Ротари Лагер Shader Легура Тетоважа Машина

Новата Црна Dragonfly Професионални Стилизирана Ротари Лагер Shader Легура Тетоважа Машина

DEN 671.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот добредојдовте во мојата продавница!
Објектот Материјал Легура Објект Количина 1 buc Главно Боја Црна (имаме многу бои,ако сакате да купите,можете да одат нашата продавница. ) Главно Форма Dragonfly форма како на слика Околу Големина x 90mm 80mm x 32-милиметри ( 3.53"x3.14"x1.25" ) Употреба 1. Оваа ротари тетоважа машина може да се користи и за двата лагер и shader со Тивок и Ниски вибрации.
2. Посебен дизајн кој префрлање на игли-не треба гума бендови повеќе.
3. Ги прифаќа сите стандардни костец, цевки и игли.
4. Прилагодливи притискање на сила. 5. Тетоважата Машина може да работи нормално во рамките на 6-9 volts. Тоа се препорачува да се користи повеќе од 1,5 напојување. (Ве молиме да обрнете внимание : Не користете повеќе од narmal 6-9v напон.Со цел да се избегне оштетување,машината треба одмор за неколку минути по 1-2 часа да работи.)

Детали

Тип:
Тетоважа Пиштол
Материјал:
Легура
Бренд Име:
Hummingbird
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
35-Црна
Пиштол Тип:
Електричен
Свеж

Избор на клиенти