.

.

New
1pc адаптер тетоважа напојување полнач за трајна шминка машина Бесплатен Превозот

1pc адаптер тетоважа напојување полнач за трајна шминка машина Бесплатен Превозот

DEN 401.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.


1pc адаптер тетоважа напојување полнач за трајна шминка машина Бесплатен Превозот
Содржи : 1piece тетоважа адаптер
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас.
Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент.

Детали

Тип:
тетоважа напојување
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
A-AR
Име на производ:
тетоважа адаптер
Приклучете:
Круг и рамно
Модел:
A-AR
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти