.

.

New
Dragonhawk ТЕТОВАЖА МАСТИЛО 1-PACK Сребрена Боја Поставени 1oz Шишиња Боја

Dragonhawk ТЕТОВАЖА МАСТИЛО 1-PACK Сребрена Боја Поставени 1oz Шишиња Боја

DEN 269.00
DEN 283.20

Стока
Достапно.


Dragonhawk ТЕТОВАЖА МАСТИЛО 1-PACK Сребрена Боја Поставени 1oz Шишиња со Боја на Мастило Снабдување
Answer : ___________________________ Note : Сите тетоважа мастило не може да брод од страна на воздухопловната,ве молиме изберете експрес испорака начин!
Спецификации :
Dragonhawk Тетоважа Мастило Сет (1-оз Шишиња)
Бои : Црна,Бела,Црвена
За мастило :
1. Сите пигмент ниту Слој, ниту избледи .
2. Еден грам пигмент е целосно растворливи во вода, што означува боја до многу брзо. кожата може лесно да се апсорбираат пигмент.,никој
исчезнат по поправка,боја е многу позитивно.
3.Сите пигменти sterilized (со гама зраци ) беше сертифицирани од страна на Орган, ако големи нарачки.
Пакетот Вклучува :
1 x Dragonhawk Тетоважа Мастила 1 OZ Сребро.

Детали

Тип:
тетоважа мастило
Бренд Име:
DRAGONHAWK
Број На Модел На:
SL047-1
Свеж

Избор на клиенти