.

.

New
16MM 11RT 40PCS Црна Стерилни за еднократна употреба ТЕТОВАЖА КОСТЕЦ ИГЛИ КОСТЕЦ ЦЕВКИ

16MM 11RT 40PCS Црна Стерилни за еднократна употреба ТЕТОВАЖА КОСТЕЦ ИГЛИ КОСТЕЦ ЦЕВКИ

DEN 828.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.


16 MM 11 RT 40 PCS Црна Стерилни за еднократна употреба ТЕТОВАЖА КОСТЕЦ ИГЛИ КОСТЕЦ ЦЕВКИ Опис :
Стерилни Тетоважа Расположливиот Цевки - Поединечно Пакувани - Големина #11 Round
11 RT
40pcs по пакет
16mm(5/8")

Детали

Тип:
Тетоважа Зафат
Број На Модел На:
11
Обликот:
Круг
Расположливиот:
Yes
Бренд Име:
yallwin
Материјал:
Гума
црна гума материјал:
Р,С,D
Материјал:
Пластични
Расположливиот:
Yes
Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти