.

.

New
Сјајот тетоважа комплет 4 Бои Снабдување на Телото Сликарство Тетоважа Делукс Комплет Телото Уметност Поставите FBK4

Сјајот тетоважа комплет 4 Бои Снабдување на Телото Сликарство Тетоважа Делукс Комплет Телото Уметност Поставите FBK4

DEN 833.28

Стока
Достапно.


Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Флуоресцентни Сликарство Комплет квадратни шише Тело Paniting за Полнење;Модел : FBK4;Боја : 8colors;Маркетинг : трговија на Големо;Продажбата на Единица : 1set/ пакет;Тежина : 0.23 kg /кутија; Должина : 180mm; width : 160mm; Максимална : 30мм;
Превозот
1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
3). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
4). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Служба DHL 2-4 дена www.dhl.com Fed Ex 2-4 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 2-4 дена www.ups.com ТНТ 2-4 дена www.tnt.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Honk Post 5-10 дена www.hongkongpost.com
5). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде во 3 работни денови.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Детали

Тип:
Тетоважа Колекции
Број На Модел На:
FBK4
Бренд Име:
mesvl
Свеж

Избор на клиенти