.

.

New
BIGWASP Сива Расположливиот Игла Кертриџ 17 Криви Магнум (17RM) 20Pcs/Кутија

BIGWASP Сива Расположливиот Игла Кертриџ 17 Криви Магнум (17RM) 20Pcs/Кутија

DEN 959.52

Стока
Достапно.

добредојдовте во мојата продавница Proudct Опис : 1. Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес. 2. Компатибилен со Сите видови кертриџ костец & Јастреб машини. Не Ален клучеви потребни. 3. Направени од 316 L хируршки нерѓосувачки челик и медицински-одделение пластика. 4. E. O. sterilized и пакувани во блистер пакување. 5. За еднократна употреба за еднократна употреба тетоважа игла касети. 6. Подготвени За Употреба - Доаѓа во Полето на 20 Pcs.

Детали

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
30/17RM,35/17RM
Бренд Име:
BIGWASP
Тип:
тетоважа игла кертриџ
Свеж

Избор на клиенти