.

.

New
50PCS Професионални Тетоважа Игли 7RL за Еднократна употреба Избрани Стерилни 7 Круг Лагер Игли 0.35 mm ИГЛА Снабдување со Бесплатен Превозот

50PCS Професионални Тетоважа Игли 7RL за Еднократна употреба Избрани Стерилни 7 Круг Лагер Игли 0.35 mm ИГЛА Снабдување со Бесплатен

DEN 348.00
DEN 463.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте НА E mily ТЕТОВАЖА МАГАЗИН
50 PCS за Еднократна употреба Sterilze Тетоважа Игли 7 RL
Спецификација Тип : Тетоважа Игла Пакување : 50pcs/кутија Материјал : не ' Рѓосувачки челик Тип : 7 RL Дијаметар : 0.35 mm
Карактеристики * 50 PCS тетоважа игли.
* Пред-направи тетоважа игли.
* Изработени од нерѓосувачки челик со професионален стандард должина.
* Sterilized од страна на E. O. Гас, затворени во поединечни плик
* Јамка барови која одговара за сите видови на тетоважа машини.
* CE0197 потврдена.
Пакетот вклучува
7 RL тетоважа игли
Се надевам дека ќе ви се допадне, Добредојдени да се купат
УЖИВАЈТЕ ВО ВАШИОТ ПРЕДЛОГ СЕГА

Детали

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
1207RL
Бренд Име:
YUELONG
Модел:
7rl
marterial:
316 од не ' рѓосувачки челик
Sharpe:
Круг Лагер
Пакет:
50pcs/Кутија
Тежина:
200g
Дијаметар:
0.35 mm
Земја:
Кина
Свеж

Избор на клиенти