.

.

New
Веѓа Усна Тетоважа Microblading Игли Тетоважа Ножеви 100Pcs 12PCD Трајна Шминка 3D Везови Прирачник Пенкало Тетоважа Снабдување

Веѓа Усна Тетоважа Microblading Игли Тетоважа Ножеви 100Pcs 12PCD Трајна Шминка 3D Везови Прирачник Пенкало Тетоважа Снабдување

DEN 811.00
DEN 1013.28

Стока
Достапно.


Големина Се Достапни : Available :
12 PCD, 14 PCD
Пакување Листа :
100 Pcs 12 PCD Тетоважа Ножеви Тетоважа Игли
Сите различни големина тетоважа игли , ве молиме кликнете на сликата подолу за да се купи : PCD
Шминка Тетоважа Nedles Покаже :
1) Сите предмети се дадени на светот од страна на : TNT ,DHL ,Кина пост, Alixpress, Fed Ex, E пакет ,SPSR,ЕМС .
Sterilized со Гама Зраци. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога објектите се пост, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Направени од 316 L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет, трајни доволно.
Одговара за сите прирачник тетоважа пенкало.
Индивидуално спакувани и запечатени, повеќе безбедна и чиста.
Тетоважата ножеви обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност.
Совршено за сите видови на рачно тетоважа пенкала.
2) Превозот од Кина пост воздух mail (тежина е под 2kg) е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
Во согласност со Владата Стерилизација Упатства.
Тетоважата игли имаат одлична стабилност и помалку вибрации.
Карактеристики :
Совршено се користи на веѓа, eyeliner, усна шминка тетоважа.
Тетоважата се остри игли, може да се намали на кожата пункција повреда и да се обезбеди совршена боја и природен ефект.
За една употреба. Тоа трае 7-10days да пристигнат. На доделување на датум е 1-3 дена.

Детали

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
chfeng
Број На Модел На:
100DG000000012P
Тип:
12PCD Тетоважа Игли Шминка Ножеви
Точка име :
Трајна Шминка Тетоважа Ножеви Игли
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет
Употреба:
Веѓа Усна Eyeliner Трајна Шминка
користење со:
Microblading 3D Везови Прирачник Пен
Предност:
Sterilized За Еднократна Употреба Тетоважа Ножеви
Одговараат на:
Сите Тетоважа Прирачник Microblading Пен
Функција:
Безбедни и Здрави
feature2:
Одлична Стабилност Помалку Вибрации
Пакет:
100Pcs Ножеви Индивидуално Спакувани и Запечатени
Свеж

Избор на клиенти