.

.

New
600D-G 3RL Тетоважа Игли Тетоважа Трајна Шминка Игли Sterilized eyebrown усни тетоважа машина пенкало тетоважа игли 50pcs /многу

600D-G 3RL Тетоважа Игли Тетоважа Трајна Шминка Игли Sterilized eyebrown усни тетоважа машина пенкало тетоважа игли 50pcs /многу

DEN 1550.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.


Ви благодариме за купување во нашата продавница
600 D-G 3 RL Тетоважа Игли Тетоважа Трајна Шминка Игли Sterilized eyebrown усни тетоважа машина пенкало тетоважа игли 50pcs /многу
Дијаметар : 7.5 mm
Материјал : 316 медицински нерѓосувачки челик со пред-стерилни од страна на E. O. Гас, транспарентна пластика школка.
50 компјутери * 3 РЛ


Детали

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
MN009-3RL
Име:
трајна шминка кертриџ тетоважа игли
Тип:
за усна лагер eyeliner
Количина:
50pcs
Големина:
3rl
Дијаметар:
7.5 mm
Свеж

Избор на клиенти