.

.

New
30pcs Двоен Ред 9pins Веѓа Трајна Шминка игли око линија 3d Microblading сочинуваат тетоважи рамен microblade

30pcs Двоен Ред 9pins Веѓа Трајна Шминка игли око линија 3d Microblading сочинуваат тетоважи рамен microblade

DEN 318.00
DEN 373.92

Стока
Достапно.


30pcs Двоен Ред 9pins Веѓа Трајна Шминка игли око линија 3d Microblading сочинуваат тетоважи рамен microblade Функција : Материјал : Медицински Нерѓосувачки Челик Глава : Двоен ред 9pins Големина : 0.25 mm/pc Pakcage : 30 парчиња microblades (не вклучуваат пен) Ова е Двоен ред стил , Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања. Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик. Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства. Поединечно спакувана. За еднократна употреба, за еднократна употреба само. Остри, кривина, добра еластичност,Везени веѓите деликатна линии Други Веѓа Трајна Шминка Игли :

Детали

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
CLOUD
Број На Модел На:
двоен ред 9pins Веѓа игли
Свеж

Избор на клиенти