.

.

New
Убаво!! Кристал Тетоважа Мастило Прстен Првенство Транспарентен Пигмент Носителот Прилагодливи Прстен е Големина за Постојан Орган Уметност Боја Со Убаво Кутија

Убаво!! Кристал Тетоважа Мастило Прстен Првенство Транспарентен Пигмент Носителот Прилагодливи Прстен е Големина за Постојан

DEN 152.00
DEN 176.64

Стока
Достапно.

48 во Објектот тежина : 35g/еез Предмет Тип : Пигмент Носителот Материјал : Кристал+Алуминиумски Боја : Транспарентна Употреба : Шминка, Убавина, Тетоважа Стил : Мода Функција : Конкавна дизајн помага да се намали volatilization детално ја дизајнирани, брилијантен и модерен Професионална алатка за тетоважа или eyelash продолжување користат Соодветни за почетниците практика или домашна употреба Пакет се Вклучени : 1*Прстен Првенство
Превозот 1)1-3 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Се врати Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Начин на плаќање 1. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден. Тоа е купувачот одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачот одговорност.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.ТРАНСПАРЕНТЕН КРИСТАЛ МАСТИЛО ПРСТЕН ПРВЕНСТВО
Овој прстен првенство е направен од премиум материјалот
Тоа е издржлив и обновливи
Се користи за да се одржи на тетоважа мастило или пигмент, многу погодно!! Опис : Item големина : 5*5*4cm/1.

Детали

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Кристал+Алуминиумски
Бренд Име:
ATOMUS
Број На Модел На:
WM0039
боја:
Транспарентна
Тежина:
35g/pcs
Големина:
5*5*4cm/1.57*1.57*1.48 во
Моден:
Yes
Врвен квалитет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти