.

.

New
Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Материјали Тетоважа Алатки Тетоважа Пигмент Првенство Силикони Мастило Куп Мали Димензии

Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Материјали Тетоважа Алатки Тетоважа Пигмент Првенство Силикони Мастило Куп Мали Димензии

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ние веруваме дека сите проблеми може да бидат решени. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака систем за да ни кажат било какви проблеми се соочувате, ние ќе им помогне на вас како е можно поскоро.8 cm(внатрешен дијаметар)x1. Ако имате било какви проблеми со правење на плаќање на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите
Превозот 1. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место. Испораката може да биде одложен за време на викенди и празници. Ако не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Материјали Microblading Пигмент Мастило Силикони У Чаша Состојба : brand new Големина Мали Димензии : 0. Осигурување (вклучен)-$0. Ние ќе се стремиме нашите најдобри за да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Предмети се испраќаат во рок од 24 часа (освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина преку Сингапур Пост.3cm(висина) Материјал : силикон Боја : како што покажа во слика Меки силиконски материјал, У форма купот на дното Не им наштети на microblading игли, може да се направи подобра употреба на пигмент. Бидејќи вашето мислење е многу важна за нашата продавница, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда резултати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
siliconecup
Свеж

Избор на клиенти