.

.

New
BAKEST 2 парчиња по многу Тесто Четки Со Пластична Рачка Торта Печење Алатки

BAKEST 2 парчиња по многу Тесто Четки Со Пластична Рачка Торта Печење Алатки

DEN 216.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Печење & Тесто Алатки Тип:
Тесто Четки
Комплет Број:
2
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
4947
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
bakest
Тип:
Торта Алатки
вкупна должина:
180mm
Тежина:
32 g
Количина/Картон:
240pcs/картон
Картон големина:
63cm*43cm*40cm
Свеж

Избор на клиенти