.

.

New
Мажите Секси Тенок Панталони Нови Компресија Панталони База Слој Хулахопки Вежбање Фитнес Долго Leggings Панталони Слободно Панталони Човек

Мажите Секси Тенок Панталони Нови Компресија Панталони База Слој Хулахопки Вежбање Фитнес Долго Leggings Панталони Слободно Панталони

DEN 302.00
DEN 495.84

Стока
Достапно.


Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см
Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Панталони е многу добра еластичност и модел висина 175 см, тежина 75 кг, носат големина L

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LIKAR ЛЕТААТ
Број На Модел На:
MC02
Стил:
Повик
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Дебелина:
Лесен
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Шема
Половината Големина(во инчи):
25.2-32.3
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Свеж

Избор на клиенти