.

.

New
Кинески стил ретро мажите lacee-up панталони S M L XL 2XL 5XL црна, зелена сина сива памук и лен мода обичниот човек панталони

Кинески стил ретро мажите lacee-up панталони S M L XL 2XL 5XL црна, зелена сина сива памук и лен мода обичниот човек панталони

DEN 1151.00
DEN 1534.56

Стока
Достапно.


на грешка

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Вез
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
кинески стил
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Drawstring
Висина:
182
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Лево ROM
Број На Модел На:
Азија големина S-5XL
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Midweight
Половината Големина(во инчи):
2-3
Должина:
Ankle-Length Pants
Свеж

Избор на клиенти