.

.

New
М-5X 2017 Mens Бутик Есен Молив Harem Панталони Мажите Маскирна Воена Панталони Лабава Удобно Товар Панталони Кавер-Joggers

М-5X 2017 Mens Бутик Есен Молив Harem Панталони Мажите Маскирна Воена Панталони Лабава Удобно Товар Панталони Кавер-Joggers

DEN 495.00
DEN 1151.04

Стока
Достапно.


М-5 X 2016 година Mens Бутик Есен Молив Harem Панталони Мажите Маскирна Воена Панталони Лабава Удобно Товар Панталони Кавер-Joggers
Големина на Табелата(1-3cm грешка е нормално)
Ознака Големина
НИ/Евра Големина
Должина
Половината
Хип
Предлагам тежина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
KG
Фунти
М
XS
96
37.8
70
27.6
96
37.8
55
121.0
L
S
97
38.6
75
29.5
100
39.4
60
132.0
XL
М
98
39.4
80
31.5
104
40.9
65
143.0
XXL
L
99
40.2
85
33.5
108
42.5
70
154.0
3 XL
XL
101
40.9
90
35.4
112
44.1
75
165.0
4 XL
XXL
102
41.7
95
37.4
116
45.7
80
176.0
5 XL
3 XL
103
42.5
100
39.4
120
47.2
85
187.0

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Молив Панталони
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината Големина(во инчи):
24-42
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
Адвокатско Joggers
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Никој
Пол:
Мажите,Човекот,Машко
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL
pantalon товар:
pantalon homme,адвокатско joggers,воена панталони
Сезоната:
2016 година Нови Пристигнување, лето
Свеж

Избор на клиенти