.

.

New
2018 Пролет во машка Повик Панталони, Мода Солидна Боја Бренд машки Панталони, Добар Квалитет Водат Тенок Фармерки

2018 Пролет во машка Повик Панталони, Мода Солидна Боја Бренд машки Панталони, Добар Квалитет Водат Тенок Фармерки

DEN 914.00
DEN 1142.40

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница!!
Почитувани Сопствени страни : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети,така што ќе имаат успешен шопинг искуство : Големина : Ова е Кинески големина , ве молиме внимателно да се провери големината на табелата, изберете соодветна големина, или консултирајте се со нашите 1 . Според висината и тежината се препорачува големина маса е за повикување само. ве молиме посетете ја нашата кога наредил. ве молиме оставете порака за да ја вашата висина (CM ) и тежина (KG ) 2. Сите ние сме за Азија големина, големината на големина е помала од сад и Европската големина големина, па кога да нарачате, ве молиме изберете 1-2 големина големи 3. Следните мерни единици за cm, бидејќи тоа е прирачник за мерење,
мерење метод,секој човек е различен, па ве молиме да се овозможи 2-4 см грешка,
1 (ft) = 30.48 cm
Димензии : cm Половината Долги панталони Колковите 28 71.5 103 91 29 74 103 93.5 30 76.5 104 96 31 79 105 98.5 32 81.5 106 101 33 84 107 103.5 34 86.5 108 106 36 91.5 108 111 38 96.5 108 116

Детали

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Машки панталони
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Половината Големина(во инчи):
2.3-3.16
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Бренд Име:
Лево ROM
Свеж

Избор на клиенти