.

.

New
FanZhuan Бесплатен Превозот мода обичните машки Мажите лето мажите чиста половината устата цвет везови панталони личност панталони 618027

FanZhuan Бесплатен Превозот мода обичните машки Мажите лето мажите чиста половината устата цвет везови панталони личност панталони

DEN 1882.00
DEN 2352.00

Стока
Достапно.

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPS-от,ТНТ,EMS,Fed Ex ОДНОСНО.
Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот.Големина маса не е точна. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .
Ако тежина над 2.
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ви благодариме.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.

Детали

Големина:
31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Памук,Spandex
Декорација:
Вез
Бренд Име:
FANZHUAN
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
Редовни
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Должина:
Ankle-Length Pants
Име:
FANZHUAN
Свеж

Избор на клиенти