.

.

New
110/Set 6 боја 10 големина P71P72P73P74P75SP1P2CE-1CE-2CE-5 терминал капа жица Конектори AWG22-6AWG завртка на wire конектор нут

110/Set 6 боја 10 големина P71P72P73P74P75SP1P2CE-1CE-2CE-5 терминал капа жица Конектори AWG22-6AWG завртка на wire конектор

DEN 906.24

Стока
Достапно.


Производи име : Завртка на wire конектор
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : Сива,Сина,портокалова,жолта,црвена,транспарентна,6 боја 10 големина мешани
3 : Големини : P71,P72,P73,P74,P76,SP1,SP2,CE-1,CE-2,CE-5
4 : Одговара на кабел : 22-10 AWG(0.5-6.0mm2)
5 : Количина : 105pcs
5 : Материјал : Nylon66
6 : Производство спецификација : ISO9002
7 : Одобрување : UL Одобрени
8 : Количина : 1 пакет(110pcs)
9 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количина x Size xsuit cablexcolor )
20pcs x P71x22-18 AWG(0.5-1.0mm2)x сива боја.
12pcs x P72x22-18 AWG(1.0-1.5mm2)x сина боја.
6pcs x P73x16-14 AWG(1.5-2.5mm2)x портокалова боја.
4pcs x P74x14-12 AWG(2.5-4.0mm2)x жолта боја.
4pcs x P75x12-8 AWG(4.0-8.0mm2)x црвена боја.
4pcs x SP1x12-8 AWG(4.0-8.0mm2)x Жолта боја.
3pcs x SP2x12-6 AWG(4.0-10.0mm2)x Црвена боја.
30pcs x CE-1x22-16 AWG(0.5-1.5mm2)x транспарентен боја.
20pcs x CE-2x16-14 AWG(1.5-2.5mm2)x транспарентен боја.
7pcs x CE-5x12-10 AWG(4.0-6.0mm2)x транспарентен боја.
Вкупна КОЛИЧИНА : 110 PCS
Производи слика :
Производи каталог :

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P71-CE-5
Тип:
Splice
Свеж

Избор на клиенти