.

.

New
50pcs TE16-14 2x16mm2 Двојно цевка линија носот игла форма Изолирани Bootlace Ferrule Терминал

50pcs TE16-14 2x16mm2 Двојно цевка линија носот игла форма Изолирани Bootlace Ferrule Терминал

DEN 229.44

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
VIDONIA
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
TE16-14
Свеж

Избор на клиенти