.

.

New
55 Компјутери Топлина Се Смалуваат Heatshrink Жица Заврши Ракави Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки

55 Компјутери Топлина Се Смалуваат Heatshrink Жица Заврши Ракави Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Испорака детали
1) Превозот Во Светот.
Имаат добро време.
Можете исто така да додадете нашата Продавница : Kaydaily на вашиот Омилен Продавачот, ако можете да ни се допаѓа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4) И ве молиме исто така, се реализира постои некој Авион Заостануваат меѓу нашите differentcountries кога ќе испраќање на e-mail пораки, но нема одговор веднаш. 3) Секој проблем ве молам само контакт со нас, прво, пред да се изврши на барање на .
Уживајте во вашиот купите во нашата продавница.0 mm(1/25") ]
11*Топлина се Смалуваат [внатрешен дијаметар од 1,5 мм (3/50")]
11*Топлина се Смалуваат [внатрешен дијаметар од 2,5 mm (1/10")]
11*Топлина се Смалуваат [внатрешен дијаметар 3.
Се надевам дека ќе може да се реализира.
5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Број На Модел На:
EARU
Тип:
1
Тип:
лопата терминал
Земја/Регион на Производство:
Кина
EAN:
не се применува
MPN:
Дозата, не се применуваат
Свеж

Избор на клиенти