.

.

New
Машки конектор женски wire конектор AMP конектор tyco терминал Приклучоци штекер Fuse кутија Жица подигнат Мека Јакна DJ622-1.5 А

Машки конектор женски wire конектор AMP конектор tyco терминал Приклучоци штекер Fuse кутија Жица подигнат Мека Јакна DJ622-1.5

DEN 5933.00
DEN 6312.00

Стока
Достапно.


Materical : H62 Y / 0.25
Тип : DJ622-1.5 А
Боја : Светло калај
Минимален Пакет : 5000 PCS
Дебелина : 0.5-0.8

Детали

Број На Модел На:
DJ622-1.5 А
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
боја:
Светла калај
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил Направи:
автомобили
materical:
H62Y / 0.25
Дебелина:
0.5-0.8
Тип:
DJ622-1.5 А
Свеж

Избор на клиенти