.

.

New
120pcs Висок Квалитет 2.8 mm 4.8 6.3 mm mm Женски Лопата Конектор Терминал со Изолационен Ракави

120pcs Висок Квалитет 2.8 mm 4.8 6.3 mm mm Женски Лопата Конектор Терминал со Изолационен Ракави

DEN 106.00
DEN 177.12

Стока
Достапно.

3 mm Изолациони ракав 20pieces
Издржлив и едноставен за инсталација
Многу удобен и практичен
Пакет се вклучени :
60 x женски лопата терминали
60 x изолациони ракав (преполна со кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.8 мм Женски Лопата Терминали 20 парчиња
6.98" (L*W*H)
Количина : 120pcs
2.8 mm Женски Лопата Терминали 20 Парчиња
4.8 mm Изолациони ракав 20 парчиња
4.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.

Детали

Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
женски лопата конектор
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти