.

.

New
12-10AWG 50Pcs Женски Изолирани Лопата Crimp Конектори Терминали

12-10AWG 50Pcs Женски Изолирани Лопата Crimp Конектори Терминали

DEN 166.08

Стока
Достапно.


50 Pcs 12-10 AWG Изолирани Женски Лопата Crimp Конектори Терминали
Спецификации : Карактеристики :
- Женски лопата crimp конектори.
- За 12 до 10 жица.
- Целосно изолирани најлон. Пакет Тежина : 50 G / 1.76 Унци Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 50(mm)*40(mm)*30(mm) / 1.97(во)*1.57(во)*1.18(во) Мало Пакување : не, Не Пакување ETH_EES_10 E Пакет Вклучуваат : 50 x 12-10 AWG Изолирани Женски Лопата Терминали

Детали

Бренд Име:
TN
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти