.

.

New
MYLB-SODIAL(R) Двоен Ред на 12 Позиција Сјајна Фиксна Бариера Терминал Блок 600v 15a

MYLB-SODIAL(R) Двоен Ред на 12 Позиција Сјајна Фиксна Бариера Терминал Блок 600v 15a

DEN 116.64

Стока
Достапно.


Материјал : Метал & Пластика,
Номинална Вредност : 600 V 15 A
Столбови : 12 Стр (Двоен Ред)
Големина : 12.5 x 2.2 x 1.7 cm / 4.9" x 1.87" x 0.67" (L*W*H)
Боја : Црно Злато на Ѕвонење, * Dual-Ред 12 Позиција Сјајна Фиксна Бариера Терминал Блок 600v 15a
* ТБ seriers Бариера Терминал Блок; Секој пар на краевите е изолирана од следната;
* Двоен ред 12 позлатен метална завртка конектори, фиксирана положба и пластични надворешниот дизајн.
* Тежина : 97g
* Пакет Содржина : 1 Пар x 12 P Бариера Терминал Блок

Детали

Тип:
бариера
Свеж

Избор на клиенти