.

.

New
75x110cm Симпатична Крава Печати Килим 29.5Wx43.3L Забава Килим Убаво за Украсување Детска Соба/Под масичката/Каубој-тематските Расадник

75x110cm Симпатична Крава Печати Килим 29.5Wx43.3L Забава Килим Убаво за Украсување Детска Соба/Под масичката/Каубој-тематските

DEN 815.00
DEN 1018.08

Стока
Достапно.

Симпатична Крава Печати Килим 29.5"Wx43.3"L Забава Килим Убаво за Украсување Детска Соба/Под масичката/Каубој-тематските Градинка/Џунглата Тематските Соба/Playroom Големина Приближно : 29"x43"(110x75cm). Лесно да се мијат и се носат и солза на домашни миленици и деца.Потенцирање е убава, тоа е неверојатно мека и има гумени зафат на грбот за да се спречи движење. Овој килим е многу стилски и супер меки. Тоа е големо животно-friendly алтернатива!иако ова очигледно не е автентична се скрие, тоа го прави собата изгледа фантастично. Овој килим е толку мека вашите стапала ќе ви се љубовта. Деца само се водат надвор и да се тркалаат сите одново да се чувствуваат мекост. Тоа е во мал сообраќај ретко се користи област.За ученичкиот дом, стартер стан, или само за да додадете некои прифатлива стил, дефинитивно ги собереш оваа една! Тоа е толку слатко!Совршен за деца соба/playroom/западниот тема спалната соба/џунглата тематските соба/каубој-тематските градинка/под масичката/пред каминот.Можете да го стори тоа многу повеќе со него, освен користите како килим. Голема изјава парче за секоја соба. Тоа е навистина гламурозна!!! И без суровост!

Детали

Бренд Име:
MustHome
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Дома,Украсни
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Aubusson
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Западен
Обликот:
крава
Свеж

Избор на клиенти