.

.

New
HUGSIDEA Смешно 3D Kaiwai Миленичиња Куче Тепих За Дневна Соба Погледне до Puppies Теписи и Килими За Детска Спална соба Тенка Гума Килими Душеци

HUGSIDEA Смешно 3D Kaiwai Миленичиња Куче Тепих За Дневна Соба Погледне до Puppies Теписи и Килими За Детска Спална соба Тенка

DEN 528.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
Повратни информации :
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.

Детали

Големина:
400mm x 600mm
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Декорација Стил:
Модерна
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
U
Бренд Име:
HUGSIDEA
Место:
Ходникот
Начини на Продажба:
1pcs
Стил:
Европски и Американски Стил
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Шаблон Тип:
домашни миленици, животни
Материјал:
Чувствував+Гума
дизајн:
смешни doormats
Објектот:
Дома декорација
Шаблон Тип:
3D Печатење Тепих
Големина:
400*600*2mm
Функција:
Не се Лизга,Корозија-Отпорни,други
Име:
смешни теписи
Свеж

Избор на клиенти