.

.

New
Бесплатен превозот 9'x12' француски Aubusson ткаат килими рачно изработени теписи aubusson

Бесплатен превозот 9'x12' француски Aubusson ткаат килими рачно изработени теписи aubusson

DEN 110352.00

Стока
Достапно.


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за квалитет причина.

Детали

Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Место:
Салон
Број На Модел На:
LH - 057 YM26 БЕЛА 9x12
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Употреба:
Хотел,Дома
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Ткаени
Големина:
9'X12'
боја:
Живописни Бои
Занает:
Француски Aubusson Ткаат
Материјал:
100% Нов Зеланд Волна
Свеж

Избор на клиенти