.

.

New
Бесплатен превозот 12'x12' Aubusson килими волнени теписи црвено дизајн, француски Aubusson Тепих, handwoven тепих, плоштад тепих

Бесплатен превозот 12'x12' Aubusson килими волнени теписи црвено дизајн, француски Aubusson Тепих, handwoven тепих, плоштад тепих

DEN 137232.00

Стока
Достапно.


Клиентите од Бразил треба CNPJ или CPF Бр .
Бесплатен превозот 12'x12' Aubusson килими рачно изработени волнени теписи, рачно ткаени плоштадот тепих за домашна декорација
Ставка Опис
* Француски Aubusson килим
* Точно мерење : 12'x12' (365x365cm)
* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века
* 100% Нов Зеланд Волна
* Памук фондацијата
* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање
* Рамни куп. за да испратите изразат курир и царинење!
АКЦИИ СЕ МЕНУВА СЕКОЈДНЕВНО.

Детали

Декорација Стил:
MODRN
Употреба:
Декоративни,Хотел,Дома
Број На Модел На:
LH-057 0017(338) 12x12
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Ткаени
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Место:
Салон
Начини на Продажба:
продажба на мало трговија на големо
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Измијте Стил:
суво миење
Големина:
12x12 ft
is_customized:
Yes
Занает:
Aubusson
Чистење Тип:
суво миење
Шема:
Рачно изработени
Свеж

Избор на клиенти