.

.

New
Бесплатен превозот 8'X8' Круг француски Aubusson Рози Волна Needlepoint Област Килим Нова Продавница Openning

Бесплатен превозот 8'X8' Круг француски Aubusson Рози Волна Needlepoint Област Килим Нова Продавница Openning

DEN 56112.00

Стока
Достапно.

Лице-off ќе се произведени за да бидете сигурни за крајните резултати одговараат на вашите барања. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во таму оригиналните услови . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

Број На Модел На:
LH072 C1601
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Хотел,Дома
Техника:
рака заврзана
Големина:
8'X8'
боја:
Multiful бои
Материјал:
Волна
Обликот:
Круг
Дебелина:
4mm
Занает:
Француски Aubusson / Рачно Ткаени
Свеж

Избор на клиенти