.

.

New
1PC 100x160cm Теписи За Дневна Соба Бушава слонова коска Волна Килим Анти-пропадна Тепих Подот на Спалната соба Мека Мат Теписи Детска Соба ОУ 106

1PC 100x160cm Теписи За Дневна Соба Бушава слонова коска Волна Килим Анти-пропадна Тепих Подот на Спалната соба Мека Мат Теписи

DEN 1496.00
DEN 1626.24

Стока
Достапно.


Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме!
2.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме за вашиот поддржува.,татко име. Тоа трае 5-7days да пристигнат.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.

Детали

Големина:
100x160cm
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Шаблон Тип:
Цртан филм
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Молитва,Декоративни,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Број На Модел На:
OU106
Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
Начини на Продажба:
мало
Место:
дневна соба
дизајн:
Aubusson
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
сите
Материјал:
руно ткаенина
Свеж

Избор на клиенти