.

.

New
Бесплатен Превозот 6'X9' француски Aubusson Килим, рачно ткаени Нов Зеланд волнени килим--Виолетова Светлина поле

Бесплатен Превозот 6'X9' француски Aubusson Килим, рачно ткаени Нов Зеланд волнени килим--Виолетова Светлина поле

DEN 48912.00

Стока
Достапно.

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во таму оригиналните услови .
Бесплатен Превозот 6'X9' француски Aubusson Килим, 100% рачно ткаени Нов Зеланд волнени килим
Ставка Опис
* Француски Aubusson килим
* Точно мерење : 6 "x 9' (182cm x 274cm)
* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века
* 100% Нов Зеланд Волна
* Памук фондацијата
* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање
* Рамни куп.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, и позадината, итн.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратени, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царинските давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Дома
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Техника:
Рачно Ткаени
Начини на Продажба:
Трговија на големо/мало
Број На Модел На:
LH072 YM-02 6'X9'
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Место:
дневна соба
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Измијте Стил:
сува чиста
Големина:
6'X9'
is_customized:
Yes
Занает:
Aubusson рачно изработени килим
Чистење Тип:
сува чиста
Шема:
Aubusson
Дебелина:
3.5-4mm
Свеж

Избор на клиенти