.

.

New
На 20 милиони/многу супер сјајните 1 метар широк свадба огледало тепих сребро ,свадба тепих тркач,тепих за свадба

На 20 милиони/многу супер сјајните 1 метар широк свадба огледало тепих сребро ,свадба тепих тркач,тепих за свадба

DEN 5520.00

Стока
Достапно.

детали за производот Ако сте нов купувачот на aliexpress и не знаат како да го користат . Ве молиме кликнете тука за да ги видите сите во детали : Опис 1.Материјал : Пластични 2.Ширина : 1 метар 3.Боја : Pls ја напушти боја сакате, кога ќе го поставите цел инаку ние ќе ја испрати на двојно лице сребро ,ви благодариме за вашата соработка. 4. Дебелина : двоен сребро 0.2 мм 5. На мин цел е 10m . Па тоа ќе биде 20 милиони долго и 1m широк 6. Секој тепих може да се користи 1-6 пати depands 7. Ве молиме да се исуши . Не допирајте вода или било влажно место . Во спротивно, тоа ќе биде лесно да се оксидација

Детали

Употреба:
Молитва,Комерцијални,Декоративни,Отворено,Хотел
Стил:
Обична
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
DesserXixi
Измијте Стил:
едно време
Свеж

Избор на клиенти