.

.

New
Бесплатен Превозот 4'x6 Needlepoint Килими, рачно изработени тепих Нов Зеланд Волна Флорални дизајн

Бесплатен Превозот 4'x6 Needlepoint Килими, рачно изработени тепих Нов Зеланд Волна Флорални дизајн

DEN 14832.00

Стока
Достапно.

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во таму оригиналните услови .
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Дома
Начини на Продажба:
трговија на големо, продажба
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Број На Модел На:
F030-2024-4x6
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Место:
дневна соба
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
сува чиста
Големина:
4'X6'
Чистење Тип:
сува чиста
is_customized:
Yes
Занает:
Рачно изработени
Шема:
Флорални
Свеж

Избор на клиенти