.

.

New
Бесплатен превозот 10K 5'x8' needlepoint волнени килими со Розови рози дизајн рачно изработени за домашна декорација

Бесплатен превозот 10K 5'x8' needlepoint волнени килими со Розови рози дизајн рачно изработени за домашна декорација

DEN 21168.00

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Не постои ограничување на какви било промени како add-ons и eliminations. На пример, вие може да го замени граница со еден од друг дизајн или елиминира medallion.
Како се направени?
Нашите needlepoint килими се целосно stitched со рака
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Дома
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
F030-zc2109 5'*8'
Декорација Стил:
Модерна
Место:
Салон
Начини на Продажба:
Трговија на големо/мало
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
суво миење
дизајн:
Needlepoint
Големина:
5'x8'
is_customized:
Yes
Занает:
Рачно изработени
Шема:
Flocked
Чистење Тип:
сува чиста
Свеж

Избор на клиенти