.

.

New
Модерен минималистички дневна соба тепих Задебелена спалната соба килим Континентална црно и бело карирани троседот черги и килими кат мат

Модерен минималистички дневна соба тепих Задебелена спалната соба килим Континентална црно и бело карирани троседот черги и килими

DEN 4621.00
DEN 4621.44

Стока
Достапно.

Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или
погрешно испраќаат предмети. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
Бизнис
Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме
ако сте. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи може да ги погледнете нашите webs ви благодариме. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете
враќање на средствата. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина.
Наплата/Размена
1.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да го реши секој
проблеми.3 КГ, губење висина од околу 2,5 см, висина од околу 3cm ќебе
Карактеристики на производот : висока температура дел извалкан, не исчезнат, не можат да си дозволат свила, мека, добра лизга и отпорност на триење, светла боја, долг животен век.
Превозот и предавање
Кина Пост epacket
EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн.
Применливи сцена : апарати за Домаќинство
Боја : боја На боја и Б
Примена на просторот : дневна соба, спална соба, студија, трпезарија светла
Продажбата на моделот : Заврши тепих
Стил : Европа и сад
Бренд : Неемија
Тепих Чистење тип : правосмукалки, хемиско чистење, рачно перење, машина перат
Облик : Правоаголник
Модел : геометриски модели
Процес : рачно ткаени
Количина : 1
Големина на :
1200mmx1700mm
1400mmx2000mm
1600mmx2300mm
Ако имате потреба од прилагодување, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
>
Плаќање
1.

Детали

Големина:
1200MMX1700MM, 1400MMX2000MM, 1600MMX2300MM
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
Рака Tufted
Материјал:
кадифен ткаенина
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Декоративни,Бања
дизајн:
Wilton
Место:
Салон
Обликот:
правоаголник
Свеж

Избор на клиенти