.

.

New
HUGSIDEA Чувствува+Гума Тепих Не се Лизга Бања Мат Абсорбента Затворен Отворено Дома Декор Правоаголник Doormat Тепих Дневна Соба Килими

HUGSIDEA Чувствува+Гума Тепих Не се Лизга Бања Мат Абсорбента Затворен Отворено Дома Декор Правоаголник Doormat Тепих Дневна

DEN 528.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.
Повратни информации :
1.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
A : Ние ќе ви ги даде на големопродажните цени.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.

Детали

Големина:
400mm x 600mm
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
U
Бренд Име:
HUGSIDEA
Начини на Продажба:
1pcs
Декорација Стил:
morden стил
Место:
дневна соба
Стил:
Европски и Американски Стил
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
дизајн:
HUGSIDEA Среќен Божиќ Дизајни
Материјал:
Чувствував+Гума
Објектот:
Вратата / Кат / Бања / Кујна / Спална Соба / Бања Мат
Големина:
400*600mm
Функција:
Не Се Лизга,Корозија-Отпорни Вратата Патосници
дизајн:
Област Килим за дневна соба
Стил:
смешни добредојдовте гума doormat
Име:
черги и килими за дома дневна соба
Свеж

Избор на клиенти