.

.

New
HUGSIDEA 3D Печатење Дома Декор Бања Кат Тепих Tapis Тропска Риба Печатени Добредојдовте Влезот Doormat Килими за Дневна Соба

HUGSIDEA 3D Печатење Дома Декор Бања Кат Тепих Tapis Тропска Риба Печатени Добредојдовте Влезот Doormat Килими за Дневна Соба

DEN 537.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.
Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; Ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

Детали

Големина:
400mm x 600mm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
дизајн:
Kilim
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Декоративни,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Број На Модел На:
CN
Обликот:
правоаголник
Начини на Продажба:
1pc(40x60x1.8cm)
Материјал:
кадифен ткаенина
Декорација Стил:
Morden уметност стил
Бренд Име:
HUGSIDEA
Место:
Ходникот
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Објектот:
теписи за дневна соба / на врата / кујна....
боја:
Како се покаже слика
Шема дизајн:
3d Креативни Тропски Риби
Материјали За Детали:
Фланелен
погоден:
вратата/кат/бања/кујна/спална соба...
Свеж

Избор на клиенти