.

.

New
Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорација

Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорација

DEN 9552.00

Стока
Достапно.

Ние може да одговара на нив во килим .
Како се направени?
Нашите needlepoint килими се целосно stitched со рака
МНОГУ ВАЖНО
АКЦИИ ПРОМЕНИ ДНЕВНО
PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ДОСТАПНОСТА ПРЕД КУПУВАЊЕ
БЕРЗАТА НЕ ГАРАНТИРА
. Боите исто така, може да се изменуваат. Овој килим може да биде обичај прави ако ви треба различна големина.
Бесплатен превозот 3'X5' needlepoint килими 100% Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорација
Ставка Опис
* Волнени Needlepoint килим
* Големина : 3 "x 5' (91cm x 152cm)
* Рака-stitched со 100% Нов Зеланд Волна
* Памук фондацијата
* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање
* Рамни куп.

Детали

Број На Модел На:
LH-072 LS-1704 3'x5'
Употреба:
Декоративни,Хотел,Дома
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Начини на Продажба:
Малопродажната / Трговија На Големо
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Место:
Ходникот
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
суво миење
Големина:
3'x5'
is_customized:
Yes
Занает:
Needlepoint / Страна Заврзана
Шема:
Флорални
Чистење Тип:
суво миење
Свеж

Избор на клиенти