.

.

New
Бесплатен превозот 4.5'x6.5' needlepoint килими Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорација

Бесплатен превозот 4.5'x6.5' needlepoint килими Нов Зеланд волна, рачно изработени килими за домашна декорација

DEN 17712.00

Стока
Достапно.

Овој килим може да биде обичај прави ако ви треба различна големина.
Објектот На Локација
Кина
F ree превозот било каде во светот
Објектот Слика
Сакате сопствени направени килим?
* Сопствени дизајни се достапни
* Custom sizes се достапни
* Сопствени бои се достапни
* Да се создаде твојот сон килим преку испраќање ни слика
* Ние сме посветени на квалитетни производи и вашето задоволство е 100% загарантирано!
Дизајнери и дилери се повеќе од добредојдени.

Детали

Употреба:
Декоративни,Хотел,Дома
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Број На Модел На:
LH-072 LS-1733 4.5'x6.5'
Начини на Продажба:
Малопродажната / Трговија На Големо
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Место:
Ходникот
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Стил:
Европски и Американски Стил
дизајн:
Aubusson
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
суво миење
Големина:
4.5'x6.5'
is_customized:
Yes
Занает:
Needlepoint / Страна Заврзана
Шема:
Флорални
Чистење Тип:
суво миење
Свеж

Избор на клиенти