.

.

New
Бесплатен превозот 110x170cm kilim теписи,рака заврзана волнени теписи, Пакистан, Турција стил килим.Природна боја kilim килим

Бесплатен превозот 110x170cm kilim теписи,рака заврзана волнени теписи, Пакистан, Турција стил килим.Природна боја kilim килим

DEN 12000.00

Стока
Достапно.


Како се направени?
Сите наши килими се целосно stitched со рака
МНОГУ ВАЖНО
АКЦИИ ПРОМЕНИ ДНЕВНО
PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ДОСТАПНОСТА ПРЕД КУПУВАЊЕ
БЕРЗАТА НЕ ГАРАНТИРА
. Овој килим може да биде обичај прави ако ви треба различна големина. Лице-off ќе се произведени за да бидете сигурни за крајните резултати одговараат на вашите барања.

Детали

Стил:
Европа
Број На Модел На:
LH-F363-442 110x170cm
Материјал:
100% ВОЛНА
Место:
дневна соба
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
рака заврзана
дизајн:
Kilim
Големина:
110x170cm
дизајн:
Kilim
Материјал:
100% Нов Зеланд Волна
Занает:
рака заврзана
Свеж

Избор на клиенти