.

.

New
ZARSIA ZA99 Висока peformance HEXASPIN ПРЕСВРТ Тенис стрингови 1.23 mm тениски рекет string 200M голема banger

ZARSIA ZA99 Висока peformance HEXASPIN ПРЕСВРТ Тенис стрингови 1.23 mm тениски рекет string 200M голема banger

DEN 2022.00
DEN 2351.04

Стока
Достапно.


Топла продажба тенис string со heaspin TWISTER 200 M-високи перформанси тениски рекети string Најжешките продаде тениски рекет string светот!!! ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ТЕНИС STRING Детали Податоци : ДОЛЖИНА : 200 M Издржливост+ Тип на Контролата : Тениски рекет string Боја : Црвена,Црна Облик : TWISTER/HEXA СПИН Функција : одлична комбинација на одбивност и издржливост, добра еластичност, високи перформанси string со минимални тензија загуба и во согласност перформанси

Детали

Број На Модел На:
стрингови
Додаток Тип:
Тенис String
Бренд Име:
ZARSIA
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти