.

.

New
Подобро 1 компјутер од не ' Рѓосувачки Челик Термометри BBQ Пушач Скара/Oveb Термометар Температура Мерач 50-800F 10-400C

Подобро 1 компјутер од не ' Рѓосувачки Челик Термометри BBQ Пушач Скара/Oveb Термометар Температура Мерач 50-800F 10-400C

DEN 128.00
DEN 147.36

Стока
Достапно.


Нерѓосувачки Челик BBQ Пушач Скара Термометар Температура Мерач 50-800°F 10-400°
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сл Опис : Тоа е од не' рѓосувачки челик и многу лесно да го инсталирате, како што само вметнување на матични низ дупката на вашиот пдд/ пушач/скара и потоа се закачите на орев, кој е вклучена. Точно мерки температурата во внатрешноста на скара скара Постои навој дел на грбот на термометар(44mm долго што е потребно 32-милиметри крило нут (вклучени). Овој термометар се движи од 100 степени да 800 степени Целзиусови во готвење температура.
Термометар се Соочуваат со Дијаметар : 60mm Вкупна должина : 80mm
Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1x Скара Термометар

Детали

Бренд Име:
KTJ
Термометар Тип:
dial
Термометар Употреба:
Рерната Термометри
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
1A0016
Тип:
Домаќинство Термометри
Свеж

Избор на клиенти