.

.

New
Сет од 2 Пластични Механички Термо-Hygrometer и Стап-на Отворен Прозорец Термометар

Сет од 2 Пластични Механички Термо-Hygrometer и Стап-на Отворен Прозорец Термометар

DEN 352.00
DEN 586.08

Стока
Достапно.


Материјал : Пластика
Тоа може да прикаже без батерии.
Пакет : 1 x 7.5 cm Плоштадот Термо-hygrometer + 1 x 7.5 cm Прозорец термометар

Детали

Тип:
Домаќинство Термометри
Број На Модел На:
TH600b
Тип На Производ:
Температура Влажност Метри
Термометар Употреба:
Бања Термометри
Термометар Тип:
dial
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
dealhola
Свеж

Избор на клиенти