.

.

New
Домашна Подготовка Термометар 10-40 степен Бесплатен Превозот од DHL 500pcs/многу

Домашна Подготовка Термометар 10-40 степен Бесплатен Превозот од DHL 500pcs/многу

DEN 10080.00

Стока
Достапно.


Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри во светот. Ние ги доставуваме нашите производи на Европа и САД пазар за многу години. Јас се надевам дека ние ќе се изгради на долгорочни бизнис соработка.
Нашите Homebrew Thermometers може да се користи во домашна подготовка за Пиво или Вино и сл.
(1) Авто-Налепница на задната страна
(2) Без жива, нетоксичен, безбеден за здравјето и животната средина.
(3) Не се потребни батерии, Трајни и Еднократно.


Детали

Тип:
Домаќинство Термометри
Бренд Име:
easetemp
Термометар Тип:
Дигитални
Тип На Производ:
Термометри
Број На Модел На:
TL-SL-160125-120
Материјал:
Пластични
Термометар Употреба:
Домашна Подготовка Термометар
Големина:
132X19mm
Мерка Опсег:
10-40 C
Свеж

Избор на клиенти