.

.

New
Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 4-28 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала, 500pcs/многу, Бесплатен Превозот од DHL

Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 4-28 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала, 500pcs/многу, Бесплатен Превозот

DEN 14880.00

Стока
Достапно.


Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри во светот. Ние ги доставуваме нашите производи на Европа и САД пазар за многу години. Јас се надевам дека ние ќе се изгради на долгорочни бизнис соработка.
Нашите Homebrew Thermometers може да се користи во домашна подготовка за Пиво или Вино и сл.
(1) Авто-Налепница на задната страна
(2) Без жива, нетоксичен, безбеден за здравјето и животната средина.
(3) Не се потребни батерии, Трајни и Еднократно.


Детали

Тип:
Домаќинство Термометри
Бренд Име:
easetemp
Термометар Тип:
Дигитални
Тип На Производ:
Термометри
Број На Модел На:
TL-SL-160125-105
Материјал:
Пластични
Термометар Употреба:
Homebrew Термометар
Големина:
160X20mm
Мерка Опсег:
4-28 C
Свеж

Избор на клиенти