.

.

New
Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 500pcs/многу, Бесплатен Превозот од DHL

Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 500pcs/многу, Бесплатен Превозот од DHL

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри во светот. Ние ги доставуваме нашите производи на Европа и САД пазар за многу години. Јас се надевам дека ние ќе се изгради на долгорочни бизнис соработка.
Нашите Homebrew Thermometers може да се користи во домашна подготовка за Пиво или Вино и сл.
(1) Авто-Налепница на задната страна
(2) Без жива, нетоксичен, безбеден за здравјето и животната средина.
(3) Не се потребни батерии, Трајни и Еднократно.

Детали

Тип:
Домаќинство Термометри
Број На Модел На:
TL-SL-160125-113
Бренд Име:
easetemp
Термометар Тип:
Дигитални
Тип На Производ:
Термометри
Материјал:
Пластични
Термометар Употреба:
Homebrew Термометар
Големина:
132X20mm
Мерка Опсег:
14-32 C
Свеж

Избор на клиенти