.

.

New
Хартија Налепница Дигитален Дисплеј Променливи Боја Термометар

Хартија Налепница Дигитален Дисплеј Променливи Боја Термометар

DEN 319.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија Налепница
Температурата Опсег : 18 °C ~34 °C
Големина : 13cm висина x 1.9 см ширина
Нето тежина : 10g / Парче

Детали

Тип:
Домаќинство Термометри
Број На Модел На:
TH60
Термометар Употреба:
Кујна Термометри
Термометар Тип:
Дигитални
Тип На Производ:
Термометри
Бренд Име:
dealhola
Материјал:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти