.

.

New
MOSEKO Домаќинство Дигитални Месо Екран на Допир Термометар Храна Сонда BBQ Рерна Термометар Кујната Готвење Алатки Со Аларм

MOSEKO Домаќинство Дигитални Месо Екран на Допир Термометар Храна Сонда BBQ Рерна Термометар Кујната Готвење Алатки Со Аларм

DEN 446.00
DEN 636.96

Стока
Достапно.


Алармот се огласува кога храната ќе достигне претходно поставената температура. На дополнителни трошоци, како што се даноци и царински давачки ќе биде задолжен за купувачот.
99 минути и 59 секунди countdown timer (тајмер).
Карактеристики :
Екранот на допир и голем LCD дигитален дисплеј. Понекогаш пакет може да остане во поштата или обичаите на вашата земја за долго време expecially во зафатени сезона,ве молиме да бидат разбирање на меѓународните превозот и контакт со нив за да се добие парцела.03 оз
Пакет Големина : 2. Напомена :
Никогаш не користете термометар во затворена рерна.
Магнет за назад да се држиме кон фрижидер или други мазни површини. Зачувам е префериран метод на плаќање ,Ние, исто така, ја прифати Кредитна Картичка,Western Union,QIWI. За Пратката 1.
Изберете месо типови(како што говедско месо, риба, свинско месо, итн. За Повратни Информации 1. 8 видови во вкупниот број) и готвење вкус според вашите потреби.5°C(101 ~ 250°C)
Тајмерот Опсег : 99 минути и 59 секунди
Напојување : 2 * LR03 AAA Батерија (НЕ се Вклучени)
Производ Големина : 75 * 75 * 25mm / 2.
Нерѓосувачки челик храна сонда со висок квалитет на кабелот. Спецификации :
Боја : Сива, Бела
Материјал : ABS
Дисплеј : Екран на Допир LCD заднинско Осветлување
Мерење На Температура Дијапазон : -10 ~ 250°C/14 ~ 482°F
Температура На Точноста : 1°C(0 ~ 100°C); ± 1.76 оз Пакет Листата :
1 * Термометар Со Сонда (Батерија, НЕ се Вклучени) 1 * Упатство (англиски)
За Плаќање 1.

Детали

Тип:
Домаќинство Термометри
Бренд Име:
MOSEKO
Термометар Употреба:
Кујна Термометри
Термометар Тип:
Дигитални
Тип На Производ:
Термометри
Материјал:
Пластични
Тип:
Екран На Допир За Термометар
Термометар Употреба 1:
Рерната термометар
Термометар Употреба 2:
скара термометар
Термометар Употреба 3:
месо термометар
Термометар Употреба 4:
храна термометар
Термометар Употреба 5:
сондата термометар
Свеж

Избор на клиенти