.

.

New
1 Сет ПИД Температура Контролер Панел Термостат PC410 & REX-C100 за IR6000 BGA Rework Станица

1 Сет ПИД Температура Контролер Панел Термостат PC410 & REX-C100 за IR6000 BGA Rework Станица

DEN 3120.00

Стока
Достапно.


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
Пакет ќе бидат вклучени :
1 PCS PC410
1 PCS РЕКС-C100

Детали

Стил:
Стои Станица
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Моќност Тип:
Никој
Бренд Име:
YunlinLi
Теорија:
температурата контролер
Број На Модел На:
PC410 & REX-C100
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Индустриски
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
ALTEC PC410:
со RS232 Комуникациски Модул
rkc рекс-c100:
Yes
Свеж

Избор на клиенти